RUSZTOWANIA wynajem i sprzedaż

szybki kontakt: telefon 690 346 377, mail: biuro@ari-rusztowania.pl

Szybki kontakt

We wszystkich sprawach prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 690 346 377, mailowo pod adresem:

jarosinskia23[at]o2.pl

Podstawą świadczonych przez nas usług jest wynajem rusztowań.

NAJNIŻSZE CENY, NAJKRÓTSZE TERMINY WYNAJMU RUSZTOWAŃ.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze budów zarówno tych małych - domków jednorodzinnych - jak również budów deweloperskich a także zoptymalizowana organizacja każdego etapu świadczonych usług sprawiają, że mamy najniższe ceny i najkrótsze terminy wynajmu rusztowań we Wrocławiu i województwie dolnośląskim. 

Usługa wynajmu rusztowania obejmuje:

1. Przygotowanie projektu optymalnej zabudowy.

Po zapoznaniu się z warunkami na placu budowy oraz oczekiwaniami inwestora konfrontujemy je z wytycznymi producenta oraz zasadami bezpieczeństwa i wtedy projektujemy rozwiązanie łączące w sobie bezpieczeństwo, ergonomię oraz optymalne koszty.

2. Przygotowanie logistyczne.

Dostarczamy komponenty na plac budowy tak, żeby terminowo przygotować rusztowanie do użytkowania przy minimum utrudnień na placu budowy.

3. Montaż rusztowania.

Najistotniejszym elementem jest właściwe i zgodne z projektem przygotowanie rusztowania na placu budowy. Realizowane przez naszych pracowników pod okiem doświadczonych brygadzistów.

4. Demontaż rusztowania i usunięcie z placu budowy.

Po zakończeniu prac wymagających rusztowania nasi pracownicy demontują rusztowanie i usuwają jego komponenty z placu budowy.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących wynajmu - ceny, terminu, zakresu obsługi - prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 690 346 377, lub mailowo pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do przygotowania precyzyjnej wyceny wynajmu oraz rezerwacji terminu niezbędne jest, między innymi, podanie informacji czy rusztowanie ma stanąć we Wrocławiu, w innej miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego czy poza nim. 

Nasze realizacje

ZDJCIA-341.jpg

Promocja

Aktualnie trwa promocja! Zadzwoń, żeby uzyskać swoją bonifikatę!

Kontakt

ARI rusztowania kontakt